Podziękowanie Prezydenta RP za udział w Narodowym Czytaniu 2021

W dniu 4 września 2021 b.r odbyła się, kolejna ogólnopolska edycja Narodowego Czytania, zainicjowana w roku 2012 przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Od kilku lat uczestniczymy w akcji. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oficjalne podziękowanie za udział w obecnej edycji Narodowego Czytania.

„Serdecznie dziękuję za współtworzenie Narodowego Czytania 2021 r. Dzięki Państwa zaangażowaniu w ponad trzech i pół tysiąca miejsc w Polsce i na całym świecie wspólna lektura Moralności pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej dostarczyła prawdziwej radości”.

Takimi to słowami rozpoczyna się list, który otrzymaliśmy od Prezydenta z podziękowaniem za uczestnictwo w akcji Narodowego Czytania. Otrzymaliśmy również, okolicznościowy egzemplarz Moralności pani Dulskiej z pamiątkowym wpisem Pani Prezydentowej.

Data dodania: 2021-11-15 20:18:43
Data edycji: 2021-11-15 20:25:29