Pokaz zwierząt egzotycznych dla klas I-VIII

24 lutego b.r. w naszej szkole w gabinecie biologicznym odbył się pokaz zwierząt egzotycznych. Pan prelegent, który od dawna zajmuje się hodowlą owadów - patyczaków, straszyków, liśćców i pajęczaków –  ( mi.n. pająki oraz skorpiony ) omówił, każde z nich. Zwierzątka w akwariach, które zostały zaprezentowane w trakcie żywej lekcji przyrody, budziły wśród uczniów wielkie emocje. Wszyscy uczniowie z klas I-VIII z zainteresowaniem oglądali i czasem dotykali  omawiane okazy. Była też zaprezentowana skóra boa dusiciela. Prócz tego uczniowie zostali zapoznani z różnymi ciekawostkami naukowymi i poznali cechy poszczególnych grup zwierząt. Istniała też możliwość zakupienia patyczaka za kilka złotych.

Data dodania: 2023-02-24 09:57:29
Data edycji: 2023-02-24 19:06:52