Pomoc dla malborskiego schroniska dla zwierząt ,,Reks’’

Pomoc dla malborskiego schroniska  dla zwierząt ,,Reks’’

Wzorem lat poprzednich samorząd uczniowski , klub wolontariatu zorganizował zbiórkę karmy, oraz akcesorii dla bezdomnych zwierzątek, którymi opiekuje się, malborski REKS. Organizatorem i koordynatorem akcji była pani Ewa Lemańczyk i pani Monika Pozorska. Celem tego sympatycznego przedsięwzięcia było kształtowanie przyjacielskiej postawy dla zwierząt, zachęcanie dzieci, naszych uczniów do aktywnego włączania się do akcji charytatywnych oraz poprawa komfortu życia zwierząt domowych, którym nie udało się niestety trafić do przytulnego domu. Warto nadmienić, też że uczennica klasy IV a, pani Moniki Tyborskiej, sama wśród najbliższych i przyjaciół uzbierała troszkę pieniążków. Wypada wiedzieć, że niestety malborskie schronisko boryka się z wieloma problemami i prosi o każdą pomoc.

Poniżej link schroniska:

Data dodania: 2021-03-31 12:59:07