POMOC DLA ''REKSA''/Podziękowanie od REKSA

POMOC  DLA  ''REKSA''/Podziękowanie od REKSA

Od wielu lat nasza szkoła wspiera działania Stowarzyszenia "Reks". Nasi uczniowie zawsze chętnie pomagają tym, którzy potrzebują pomocy. Tak było i w tym roku. Samorząd Uczniowski (opiekun p. Ewa Lemańczyk) i Szkolny Klub Wolontariatu (opiekun p.Monika Pozorska) zorganizowały zbiórkę dla podopiecznych "Reksa". Zebraliśmy około 80 kg karmy dla psów i kotów oraz innych rzeczy potrzebnych do opieki nad zwierzętami. Były smycze, koce, zabawki, miski, a nawet ubranka. Zbieraliśmy także pieniądze, za które można kupić leki dla chorych zwierząt. Zebrana kwota to 485,59 zł. To wszystko zostało przekazane Stowarzyszeniu "Reks". Nasze działania uczą nasze dzieci empatii i miłości do zwierząt oraz tego, że warto pomagać.

Link- https://www.facebook.com/MalborskieStowarzyszenieReks/photos/a.3586549108087920/4465182633557892/

Data dodania: 2021-11-15 09:31:14
Data edycji: 2021-11-18 17:18:23