Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza” z chemii

Projekt „Zdolni z Pomorza” to unikatowy w skali kraju pomysł objęcia kompleksową opieką szczególnie uzdolnionych uczniów, który został wypracowany w projekcie innowacyjnym realizowanym przez Samorząd Województwa Pomorskiego.

Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza” znalazła się w opublikowanym przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku wykazie zawodów wiedzy organizowanych przez kuratora oświaty, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2021/2022.

W II etapie konkursu Alicja Stachurska z klasy 8b zajęła 1 miejsce w powiecie malborskim zdobywając 48 punktów na 50 i uzyskała tytuł Laureata Etapu Powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z chemii. Tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i powodzenia w zmaganiach na etapie wojewódzkim. Trzymamy kciuki!

Data dodania: 2022-01-30 22:05:29
Data edycji: 2022-02-02 11:37:24