Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza” z kompetencji społecznych. Zuzia Koziura laureatką ! A Finalistką z chemii.

Zuzia Koziura, uczennica klasy 8B, zdobyła tytuł Laureatki Konkursu Wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” z kompetencji społecznych. Zuzia w finale zajęła II lokatę. Pomorska Liga Zadaniowa to konkurs organizowany w ramach projektu "Zdolni z Pomorza”, którego celem jest wspieranie i rozwijanie umiejętności najzdolniejszych uczniów województwa pomorskiego. W etapie wojewódzkim uczestniczyło 50 uczniów, którzy musieli zmierzyć się z zadaniami wykraczającymi poza podstawę programową wymaganą w szkole. Zuzia brała też, udział w konkursie chemicznym, została FInalistką z tej dziedziny nauki.  Zuzia po raz kolejny udowodniła, że swoim zaangażowaniem, pasją badawczą, ponadprzeciętnymi umiejętnościami, można osiągnąć wysokie i satysfakcjonujące wyniki. Opiekunem uczennicy była p. Emilia Zygadlińska. Gratulujemy Zuzi osiągniętego wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania: 2021-05-17 10:44:15
Data edycji: 2021-05-19 09:34:59