Pomóżmy REKSOWI - przyjdź do naszego kina w poniedziałek

Nasza szkoła, każdego roku organizuje zbiórkę dla schroniska dla zwierząt REKS. Tym razem zbliża się okres wakacyjny, który jest trudny dla porzuconych REKSowych zwierząt. Dlatego też społeczność szkolna inicjuje akcję, już w najbliższy poniedziałek pt.

PRZYJDŹ DO DZIEWIĄTKOWEGO KINA – POMÓŻ REKSOWI!

PONIEDZIAŁEK 19-06-2023  / godz.17:30 /

Wolontariusze organizują kino letnie w doborowym towarzystwie w trzech salach kinowych:

Klasy 1-3 – „Harry Potter i kamień filozoficzny” (2h32min.) – hol główny

Klasy 4-6 – „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa” (2h29min.) – sala nr 15

Klasy 7-8 – „Piraci z Karaibów” (2h25min.) – sala nr 14

• Pomieszczenia będą specjalnie udekorowane w klimacie danego filmu.

• Uczniowie mogą również się przebrać.

• Można przynieść swoją karimatę, kocyk i poduszkę, by spędzić miło czas z rówieśnikami.

• Podczas seansu będzie można zakupić w naszych progach POPCORN, NAPOJE, BABECZKI oraz różne GADŻETY za symboliczną kwotę, ale na SZCZYTNY CEL! • BILETY do kina – 10 zł w dniu seansu.

• Seans kończy cię o 20.00 – wszystkich uczniów należy odebrać osobiście lub napisać zgodę na samodzielny powrót ucznia do domu około godz. 20.00.

WTOREK 20-06-2023

KUP DOMOWE SŁODKOŚCI – WRZUĆ GROSIK DLA REKSA! Tego dnia organizowany jest Kiermasz słodkości – wszystkie środki z zakupu ciast będą również przeznaczone na Stowarzyszenie „Reks”.

Nie bądź obojętny - przyjdź i wspomóż :)

Data dodania: 2023-06-16 19:27:03
Data edycji: 2023-06-18 11:07:14