Popołudniowe pożegnanie klas VIII

Dzień 20 czerwca 2024 roku zostanie na długo w pamięci uczniów z klasy VIII a i VIII b. Tego dnia na holu szkolnym o godzinie 17:00 odbyło się bardzo uroczyste pożegnanie uczniów, którzy ukończyli naszą szkołę. Wydarzenie rozpoczęło się przekazaniem siódmoklasistom sztandaru szkoły przez ósmoklasistów. Te popołudniowe uroczyste spotkanie podzielone było na kilka etapów. Najpierw odbyła się część w której nie zabrakło wspomnień i podziękowań oraz prezentacji zdjęć obu klas z tych 8 lat….

Wśród uczniów najstarszych klas nie można było nie zauważyć wzruszenia. Na koniec tej części zabrał głos dyrektor Paweł Guzow, który pogratulował uczniom ukończenia szkoły podstawowej, a także podziękował rodzicom absolwentów za współpracę z ,,dziewiątką’’. W kolejnej część uroczystości nagradzano wyróżniających się uczniów, którzy działali w Samorządzie Uczniowskim, kołach zainteresowań i osiągających sukcesy w dziedzinach nauki. Nie zapomniano też o szkolnych ,,Kazikach'' czyli uczniach wyrózniających się pod różnym względem ;) Warto przypomnieć, że dyplomy wręczali ubiegłoroczni laureaci. Podziekowania z rąk dyrekcji otrzymali również Rodzice naszych uczniów, które wręczał dyrektor ,,dziewiątki''.  Na zakończenie ceremonii, każdy uczeń VIII klasy otrzymał drobny upominek, dyplom, statuetkę SP9 aby zawsze mógł myślami wrócić do naszej szkoły. Za organizację wydarzenia odpowiadała p. Monika Pozorska z wychowawcami obu klas. Mamy nadzieję, że tegoroczni absolwenci chętnie odwiedzą jeszcze progi naszej szkoły.

Do zobaczenia!

Data dodania: 2024-06-20 21:37:03