Popołudniowy maraton filmowy dla REKSa

W poniedziałek 19 czerwca b.r na udekorowanym filmowo holu głównym oraz klasach nr 14 i 15 naszej szkoły odbył się popołudniowy maraton filmowy, który przygotowali społecznicy ,,dziewiątki’’. Jego głównym zamiarem była zbiórka pieniążków dla malborskiego schroniska dla zwierząt – REKS. Spotkanie miłośników filmów rozpoczęło się zgodnie z planem o godzinie 17:30 i trwało do godziny 20:00, a uczestniczyli w nim uczniowie wszystkich klas naszej szkoły. W poniedziałkowe popołudnie, nieco wcześniej przygotowano sprzęt potrzebny do projekcji filmów. Natomiast niektórzy uczestnicy filmowego maratonu przynieśli ze sobą karimaty, kocyki i poduszki, by spędzić miło czas z rówieśnikami. Podczas seansu można było zakupić od pań wolontariuszek ( Rada Rodziców ) - popcorn, napoje, babeczki oraz różne gadżety za symboliczną kwotę. Podczas imprezy wszyscy uczestnicy  bawili się wyśmienicie. A we wtorek, ciąg dalszy pn. Domowe Słodkości. Oczywiście wszystkie środki z zakupu ciast będą również przeznaczone na Stowarzyszenie „Reks”. Koordynatorem akcji była p. Monika Pozorska.

Data dodania: 2023-06-19 18:22:00
Data edycji: 2023-06-20 07:37:02