POWRÓT DO SZKOŁY 1 WRZEŚNIA 2020 r.

Szanowni Rodzice,

w związku z zapytaniami informujemy, że przygotowujemy szkołę do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Przygotowujemy wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COViD-19 na terenie naszej Szkoły zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN. Będą one umieszczone na stronie internetowej szkoły oraz przesłane do Państwa za pomocą e-dziennika.

Nie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich klas w dniu 1 września 2020 roku. Tego dnia odbędą się spotkania uczniów wraz z wychwawcami klas w różnych godzinach. Tego dnia przekazane zostaną uczniom wszystkie najwazniejsze informacje dotyczące wznowienia zajęć. Harmonogram spotkań z wychowawcami klas w dniu 1 września 2020 roku, będzie umieszczony na stronie internetowej naszej Szkoły.

Poniżej wskazówki dla rodziców i uczniów z którymi prosimy się zapoznać i bezwzględnie stosować dla bezpieczeństwa całej naszej społeczności szkolnej.

Serdecznie pozdrawiam

Paweł Guzow