Pożegnalny ,,Polonez’’ i bal klas ósmych

Punktualnie o godzinie 17:00 (piątek-7 czerwca) w murach ,,dziewiątki’’ zaczął się bal ósmoklasistów na zakończenie nauki w szkole. Nasi ósmoklasiści, z klas ,,A’’ i ,,B’’ iście tanecznym krokiem żegnali się ze swoją szkołą. Piękne suknie, modne fryzury, super makijaże – tak prezentowały się dziewczęta, natomiast męska część uczniów prezentowała się nie mniej efektownie i bardzo elegancko. Nim zaczął się na pięknie udekorowanym holu tradycyjny ,,Polonez’’, głos zabrał dyrektor szkoły p.Paweł Guzow, który powitał uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników, a w swoim przemówieniu podkreślił wyjątkowość balu dla ósmoklasistów, życząc wszystkim dobrej zabawy. Później był już niezapomniany i pięknie wykonany ,,Polonez’’ – (przygotowywany pod czujnym okiem p.Katarzyny Mattern). Po części oficjalnej nadszedł czas na zajęcie miejsc przy stołach w klasach lub na szkolnym parkiecie, na którym rozbrzmiewała muzyka serwowana przez zaproszonego DJ’a. Tego popołudnia i wieczora wszyscy bawili się wspaniale, a i czas spędzony razem z kolegami i koleżankami na pewno zapisze się w pamięci ósmoklasistów.

Ps. Film z wykonania Poloneza jest do pobrania  ( na pendriva lub CD ) w bibliotece.

Data dodania: 2019-06-08 22:11:16
Data edycji: 2019-06-12 08:57:36