Prezentacja Młodych Talentów na ,,dziewiątkowej’’ scenie

W naszej szkole po raz pierwszy odbył się pokaz młodych talentów. Uczniowie klas I - VIII mogli zaprezentować swój talent artystyczny na ,,dziewiątkowej,, scenie. Mogliśmy posłuchać kolęd zaśpiewanych, jak również w opracowaniu na flet poprzeczny, flet prosty, gitarę, keyboard oraz pianino. Na koncert przybyli zaproszeni goście, rodzice i dziadkowie. Każdy artysta prezentował jedną kolędę lub pastorałkę. Na zakończenie koncertu, wszyscy uczestnicy wraz z gośćmi odśpiewali kolędę ,, Przybieżeli do Betlejem,, do której zaakompaniowal na pianinie organizator pokazu młodych artystów, nauczyciel muzyki, pan Łukasz Rosiak. Nad nagłośnieniem czuwał pan Andrzej Pokora. Była to prawdziwa kolędowa uczta muzyczna.

Data dodania: 2019-01-25 09:01:53
Data edycji: 2019-01-25 09:03:02