Próbny alarm w ,,dziewiątce’’

W dniu 28 września br. w trosce o bezpieczeństwo uczniów, przeprowadzono próbny alarm połączony z ewakuacją uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły z budynku szkolnego. Celem ćwiczeń było uświadomienie uczniom, nauczycielom, a także innym pracownikom jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia. Cała akcja przebiegała sprawnie i zgodnie zasadami postępowania w czasie niebezpieczeństw. Po usłyszeniu alarmu – (dzwonki) uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy opuścili sprawnie budynek szkoły. Na uwagę zasługuje to, że uczniowie, nauczyciele, a także wszyscy pracownicy obsługi, doskonale znają szkolne drogi ewakuacyjne , a także bardzo szybko i sprawnie stawiają się na wyznaczonym miejscu zbiórki, obok boiska szkolnego.

Data dodania: 2020-09-28 12:09:19
Data edycji: 2020-09-28 12:12:05