Rekrutacja oraz praca sekretariatu w czasie zawieszenia zajęć w szkole

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce od 16 marca 2020 r. do odwołania ograniczony zostanie dostęp do budynku Szkoły Podstawowej nr 9 w Malborku. Osobisty kontakt z pracownikami sekretariatu możliwy będzie tylko w sprawach, których załatwienie nie będzie możliwe w formie elektronicznej lub telefonicznej.

Zgodnie z harmonogramem do 23 marca 2020 r. trwa etap złożenia wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego albo I klasy w naszej szkole wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zgodnie z zasadami naboru WNIOSEK rodzica wypełniony za pośrednictwem strony internetowej  jest zapisany w systemie. Rodzic z wersją papierową dokumentu musi koniecznie udać się osobiście do placówki pierwszego wyboru i potwierdzić WNIOSEK najpóźniej do 23 marca 2020 r. do godziny 15.00.

Z uwagi jednak na obecną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, celem ograniczenia kontaktów osobistych w szkole, rekomendujemy, aby w terminie do 20 marca 2020r. przesyłać skany podpisanych wniosków wraz z załącznikami w formie elektronicznej na mail placówki sp9malbork@wp.pl, przez e-PUAP lub oryginały przesyłać pocztą (za potwierdzeniem odbioru), a o fakcie tym powiadomić szkołę pod mumerem 55 272-22-53.

Wysłanie skanu nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku, w związku z czym będzie konieczność dostarczenia oryginału dokumentów.

Natomiast na dzień dzisiejszy rekomendujemy, aby nie dokonywać tego do dnia 20 marca 2020 r.

Oczywiście w obecnej sytuacji i ta data może ulec zmianie.

Natomiast jeżeli zajdą zmiany w harmonogramie rekrutacji będziemy Państwa o tym informować.

SEKRETARIAT W CZASIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ CZYNNY W GODZINACH OD 07.00 - 15.00

BUDYNEK SZKOŁY JEST ZAMKNIĘTY PROSZĘ UŻYWAĆ DZWONKA ZNAJDUĄCEGO SIĘ PO PRAWEJ STRONIE DRZWI.

Data dodania: 2020-03-13 14:28:00
Data edycji: 2020-03-16 19:00:09