Rozstrzygnięcie miejskiego konkursu „Powiem Wam – 112 znam!”

Dnia 11 lutego, obchodzimy Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Kampania ta jest inicjatywą Unii Europejskiej mającą na celu zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat istnienia numeru alarmowego 112. Aby stale poszerzać wiedzę na temat numeru alarmowego 112 wśród mieszkańców Burmistrz Miasta Malborka zdecydował o zorganizowaniu edycji konkursu pt. „Powiem Wam – 112 znam!”. Uczniowie klas IV-VIII z malborskich szkół podstawowych musieli wykazać się swoimi plastycznymi umiejętnościami podczas tworzenia plakatu promującego Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Do konkursu wpłynęły łącznie 34 prace plastyczne wśród nich i prace naszych uczniów. Jednym z laurestów został Dawid Bączek, który zajał II lokatę. Gratulacje!

Data dodania: 2024-02-11 17:44:53
Data edycji: 2024-02-14 12:18:37