Samorząd Uczniowski zbierał dla ,,Reksa’’

17 lutego to Dzień Kota. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły zorganizowali zbiórkę na rzecz podopiecznych stowarzyszenia ,,Reks’’. Ale pomyśleliśmy nie tylko o kotach, ale i o psach, które z różnych powodów trafiają pod opiekę ,,Reksa’’. Nasi uczniowie w ciągu kliku dni uzbierali ponad 140 kg karmy – a były tam przeróżne smakołyki – karma sucha, saszetki, puszki, kiełbaski o różnych smakach. Znalazły się też kartoniki z mleczkiem dla kotów. Poza karmą przekażemy ,,Reksowi’’ także akcesoria – obroże, miski, zabawki, koce. Mamy nadzieję, że chociaż w ten sposób przyczynimy się do polepszenia losu życia podopiecznych ,,Reksa’’. Akcję przygotował Samorząd Uczniowski, pod opieką p.Ewy Lemańczyk.

Data dodania: 2020-02-20 11:02:53
Data edycji: 2020-02-20 11:04:48