Spontaniczne akcja i życzenia uczniów z okazji ,,Dnia Nauczyciela’’

Dnia 13 X 2021 r. o godzinie 12.30 z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się na holu szkoły spontaniczna akcja uczniów skupionych wokół samorządu szkolnego i poszczególnych członków społeczności szkolnej dla nauczycieli ,,dziewiątki’’. Przyzwyczailiśmy się, że akademie z okazji Dnia Nauczyciela bywały czasem patetyczne. Stąd więc wziął się pomysł na nieszablonowe podejście do tematu, i nasi uczniowie wpadli na własny pomysł na zorganizowanie Dnia Nauczyciela w tej właśnie formie - czyli nieszablonowego zrywu. Uczniowie sami zaproponowali i zorganizowali akcję - życzyli przede wszystkim dużo sukcesów zawodowych, zdrowia i zadowolenia z uczniów oraz radości z wykonywanej pracy. Następnie dla wszystkich zaśpiewali soliści ( Maria Giza ) i grupy wokalne ( Łucja Czapp, Lena Niedźwiecka, Ola Pozorska, Maja Prociak ) z akompaniamentem p. Łukasza Rosiaka.

Data dodania: 2021-10-13 17:52:14
Data edycji: 2021-10-13 17:56:12