Stare bajki ze świeżym popcornem w malborskiej „Dziewiątce” z okazji ,,Dnia Popcornu''

Szkolny Klub Wolontariatu „Drużyna serca” zaskoczył wszystkie dzieci w naszej szkole obchodami „Dnia popcornu”. Na każdej przerwie wolontariusze sprzedawali popcorn i włączali stare bajki, które uczniowie oglądali z zapartym tchem. Obejrzeliśmy wspólnie „Bolka i Lolka”, „Reksia”. „Sąsiadów”, „Misia Uszatka” i „Pszczółkę Maję”, zajadając świerzy popcorn, przygotowany przez Dojrzały Wolontariat SP9 Malbork czyli rodziców - wolontariuszy naszej szkoły.

Wszyscy byli bardzo szczęśliwi, nawet nauczyciele i pracownicy zatrzymywali się, wspominając wiek dzieciństwa. Opiekun „Drużyny serca” i członek Dojrzałego wolontariatu SP9 Malbork, pani Monika Pozorska przekazuje serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy bezinteresownie od 6.00 rano robili popcorn oraz dla rodziców i uczniów, którzy obsługiwali stanowisko i pilnowali porządku podczas krótkich seansów filmowych, a w szczególności pani Agnieszki Horczak, pani Barbarze Lorek, pani Marzenie Całce i panu Łukaszowi Maziarzowi.

Wspólne działania, satysfakcja i radość dzieci to największe wynagrodzenie dla wszystkich „Dziewiątkowych” wolontariuszy.

link-

Data dodania: 2024-01-19 13:08:40