STRAJK PRACOWNIKÓW OŚWIATY

Szanowni Rodzice/Prawni opiekunowie dzieci/uczniów

Zgodnie z zapisami ustawowymi organizacja związkowa poinformowała mnie o rozpoczęciu strajku w Szkole Podstawowej nr  9 w dniu 8 kwietnia 2019r - DO ODWOŁANIA.

W związku z powyższym, może wystąpić sytuacja braku możliwości zapewnienia prawidłowej organizacji pracy placówki. Ostateczna informacja o liczbie strajkujących nauczycieli i pracowników oświaty będzie znana dopiero w dniu strajku.  W tej nieprzewidzianej sytuacji na dzień dzisiejszy tylko dyrektor będzie mógł sprawować opiekę nad dziećmi w placówce w formie zajęć opiekuńczych (bez wyżywienia). Oznacza to,  że będzie mógł zapewnić ją tylko  dzieciom/uczniom, którym rodzice/prawni opiekunowie sami nie są w stanie jej zapewnić. Trzeba liczyć się także z koniecznością zawieszenia zajęć na czas oznaczony przez dyrektora placówki w sytuacji przystąpienia do strajku wszystkich pracowników.

Pozostaję do Państwa dyspozycji w razie pytań.

Dyrektor szkoły Paweł Guzow

Data dodania: 2019-04-09 08:09:09