Stypendia naukowe od burmistrza dla naszych uczniów :)

Stypendia naukowe od burmistrza dla naszych uczniów  :)

Zgodnie z uchwałą nr X/93/2019 Rady Miasta Malborka z dnia 31 maja 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży uzdolnionej, form i zakresu tej pomocy, w tym stypendiów dla uzdolnionych uczniów Burmistrz Miasta Malborka przyznał stypendia dla najlepszych uczniów malborskich szkół podstawowych, u których średnia ocen wynosiła co najmniej 5,30. W tym roku stypendium otrzymało 149 uczniów z 7 szkół podstawowych, w tym - szczęsliwa ,,13'' z naszej ,,dziewiątki''.

Oto nasi najzdolniejsi uczniowie:

Łucja Czapp , Milan Hoffmann ,  Zuzanna Koziura,  Iga Kratewicz , Adrianna Kratewicz , Lena Niedźwiecka , Zuzanna Olejnik,  Alan Partyka, Martyna Pasińska, Amelia Rutkowska , Alicja Stachurska, Aleksander Adam Stachurski, Nikola Szymczak.

Gratulacje!

Data dodania: 2021-03-04 17:22:17