Stypendia od burmistrza dla naszych najzdolniejszych

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się sympatyczna uroczystość wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom z naszej szkoły. W gali udział wzięli - Burmistrz Miasta Malborka, p. Marek Charzewski, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu p. Małgorzata Krysik, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 p. Paweł Guzow i nasi najzdolniejsi uczniowie, którzy wykazali się bardzo dobrymi wynikami w nauce (średnia minimum 5,36), a także otrzymali zachowanie wzorowe. Nasi uczniowie otrzymali oprócz pamiątkowych dyplomów jednorazowe wyróżnienie 500 zł. Uczniowie, których wyróżnił burmistrz to: Adrianna Kratewicz, Iga Kratewicz, Dominik Brzustewicz, Alicja Stachurska, Aleksander Stachurski, Jakub Okulus, Łucja Czapp, Milan Hoffmann, Natalia Smagała, Wojciech Urban, Maria Krawczyk, Roksana Majsterek. Serdecznie gratulujemy !

Data dodania: 2022-03-07 13:12:29
Data edycji: 2022-03-07 13:21:49