Sukcesy literackie w konkursie o Sokratesie

Z wielką satysfakcją możemy poinformować, że uczennica klasy VIII a,  Kinga Wałachowska zajęła I miejsce w wojewódzkim konkursie literackim ,, SOKRATES powiedział’’ . Drugą lokatę uzyskał Aleksander Stachurski. Na trzecim miejscu podium stanęła Agnieszka Redmer. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego. Celem konkursu było min. wdrażanie uczniów do refleksji nad własnym życiem, przedstawienie dokonań wybranej przez uczestnika osoby wg kryteriów: W jaki sposób odkryła siebie?

I tak Kinga oraz Aleksander mieli za zadanie napisać opowiadanie, którego tematem jest myśl Sokratesa: Niech ten, który chce poruszyć świat, sam się poruszy. Należy podkreślić, że sukces Kingi oraz Alka i Agnieszki jest efektem ich wytrwałej, dogłębnej i wielogodzinnej pracy nad opowiadaniem. Opiekun uczniów p. Monika Tyborska.

Jesteśmy dumni z sukcesów i życzymy uczniom jak najlepszych wyników w dalszej nauce.

Data dodania: 2024-06-05 10:10:03
Data edycji: 2024-06-21 17:06:23