Sukcesy sportowe w Mistrzostwach Miasta Malborka Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

W czwartek 23 maja odbyły się Mistrzostwa Miasta Malborka Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce. Zawody sportowe odbyły się na Stadionie Miejskim przy ulicy Toruńskiej.Tak się ciekawie złożyło, że frekwencja dopisała i o tytuły mistrza miasta walczyła liczna grupa uczniów z naszych szkół miejskich w tym z naszej ,,dziewiątki’’. Najlepszych trzech zawodników i zawodniczek z każdej konkurencji otrzymało medale. Wśród zwycięzców w różnych konkurencjach z naszej ,,dziewczęcej’’ ekipy na podium stanęły: Natalia Warchhold – 1 miejsce w biegu na 100 metrów i 2 lokata w skoku wzwyż. Zuzanna Zając – 1 miejsce w skoku wzwyż i 3 miejsce w biegu na 100 metrów. Katarzyna Deranek – 2 miejsce w biegu na 100 metrów. Ameliac Gawryluk – 2 miejsce w biegu na 600 metrów. Malwina Musielak – 3 miejsce w pchnięciu kulą. Bardzo dobrze wypadli też chłopcy. I tak Andrzej Dąbrowski – 2 miejsce w rzucie oszczepem w Malborku i 3 miejsce w rzucie oszczepem w Powiecie Malborskim. Natomiast Kacper Bajur – 1 miejsce w skoku wzwyż. Wielkie gratulacje dla zawodniczek i zawodników oraz opiekunów: p.Marzeny Kratewicz i p.Mirosława Cieślika.

Data dodania: 2019-05-24 12:23:00
Data edycji: 2019-05-24 12:24:50