Światowy Dzień Muzyki

Jak co roku, w naszej szkole odbył się konkurs na plakat z okazje święta muzyki 1 października. Uczniowie klas 4-8 przygotowali piękne plakaty związane z muzyką, które można było podziwiać na wystawie prac, na szkolnym holu.

Laureatami konkursu zostali: Karolina Jabłońska (8B), Iga Kratewicz (7A), Dawid Bączek (6B), Zuzanna Wojszel (5B), Lena Urbańska (5B), Marina Błaszczykiewicz (8A), Aleksander Stachurski (8A). Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Julia Borzechowska (4B), Maria Muzyka (5A), Nikola Mietlewska (5B), Adrianna Uścińska (7B), Roksana Szwaradzka (8B), Julia Szamotuło (7A), Liliana Brandt (4A).

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym. Organizatorem konkursu był nauczyciel muzyki p. Łukasz Rosiak. Dziękujemy też, anonimowemu ,,Tajemniczemu Opiekunowi''' za słodkie nagrody.

Data dodania: 2023-10-03 11:00:07
Data edycji: 2023-10-03 11:02:51