Światowy Dzień Muzyki w ,,Dziewiątce''

Tradycyjne jak co roku, uczniowie naszej szkoły z klas 0 - VIII uczcili 1 października, przygotowując piękne plakaty na Światowy Dzień Muzyki. Przeróżne muzyczne pomysły, dzieci wyraziły w formie rysunku, malunku czy wyklejanki. Jurorzy mieli nie lada wyzwanie przy wyłanianiu najlepszych prac.

Oto wyniki: 1 miejsce: Ada Kratewicz 2 miejsce: Aleksandra Pozorska, Zuzanna Koziura 3 miejsce: Oliwia Czaja, Kacper Chaja, Aleksandra Sypniewska.

Wyróżnienia: Nikola Szymczak Alicja Stachurska Roksana Majsterek. Dla dodatkowego podkreślenia ,, święta muzyki" na dolnym holu szkoły odtwarzana była ulubiona muzyka naszych uczniów na wszystkich przerwach pomiędzy lekcjami. Pomysłodawcą całego ,,muzycznego'' wydarzenia był nauczyciel muzyki p.Łukasz Rosiak.

Data dodania: 2019-10-01 21:02:13
Data edycji: 2019-10-03 10:05:57