Święto Kobiet w naszej szkole :)

Święto Kobiet w naszej szkole  :)

Duuużo szczęścia, uśmiechu i wielu radości, … tego i wielu innych miłych słów życzyli mężczyźni w SP 9 - wszystkim Paniom, a uczniowie - uczennicom.

Dzień 8 marca w naszej szkole to niecodzienny dzień. Nie może być on inny, bo jest to „ Dzień Kobiet”, święto wszystkich Pań, tych dużych i tych mniejszych. Z okazji ,,Dnia Kobiet’’ w szkolnych klasach odbyły się wewnętrzne uroczystości. Dziewczynki otrzymały od kolegów często drobne podarki, a Panie nauczycielki kwiaty. Natomiast męskie grono szkoły, też pamiętało o kobiecym święcie, wręczając wszystkim Koleżankom nauczycielkom i personelowi szkoły - tulipany.

Data dodania: 2023-03-08 11:08:08
Data edycji: 2023-03-08 11:12:38