Symbole Narodowe Polski- konkurs kl. 0-III

W drugiej połowie listopada, tuż przed Świętem Narodowym, uczniowie klas 0-III naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez p. Martę Sikorę-Milewską pt. Symbole Narodowe Polski. Ten twórczy konkurs przeprowadzony został z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w listopadzie 1918 roku. Wszystkie klasy w ramach konkursu stworzyły śliczne prace plastyczne – Godła, Symbole Polski , Flagi Biało-Czerwone - za pomocą różnych technik rysunkowych, malarskich, papierowych i mieszanych. I tak wszystkie klasy otrzymały słodkie nagrody i dyplomy. Prace można oglądać na korytarzu dolnym ,,dziewiątki’’.

Data dodania: 2023-11-09 09:56:28
Data edycji: 2023-11-09 10:02:28