Szkoła SERCA!

Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku już tradycyjnie w okresie przedświątecznym przeprowadziła szlachetną akcję „Paczka serca”. Zadaniem wszystkich klas było przygotowanie świątecznej paczki z artykułami spożywczymi i chemicznymi, które jeszcze przed świętami trafiły do ludzi potrzebujących. Wolontariusze malborskiej „Dziewiątki” mówią o magii świąt, ponieważ widząc łzy w oczach obdarowanych i ich ogromną wdzięczność można zacząć świętowanie z czystym sumieniem. „Drużyna serca” czyli nasz Szkolny Klub Wolontariatu wraz z opiekunem, Moniką Pozorską spełnili swoje zadanie i dziękują wszystkim ludziom dobrego serca, którzy sprawili, że święta nabrały nowego znaczenia. Dziękujemy przewodniczącej Rady Rodziców, pani Agacie Konior i jej córkom, Julii i Alinie, pani Małgorzacie Jelinek, pani Elżbiecie Szymankiewicz i wolontariuszom z „Drużyny Serca”, tym Małym i tym Dużym.

Data dodania: 2020-01-02 19:42:14
Data edycji: 2020-01-02 19:44:40