Szkolenie prewencyjno-informacyjne policji i SANEPIDU z nauczycielami w sprawie narkotyków

W dniu dzisiejszym p.policjantki z malborskiej komendy oraz p.inspektor ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej spotkały się z nauczycielami ,,dziewiątki’’ aby porozmawiać o zagrożeniu związanym z zażywaniem narkotyków i dopalaczy wśród młodzieży. Wizyta spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony grona pedagogicznego. W trakcie popołudniowego spotkania z nauczycielami rozmawiano na temat zagrożeń jakie niesie zażywanie narkotyków przez uczniów, zaprezentowany został też materiał profilaktyczny w formie prezentacji multimedialnej na temat realnych zagrożeń narkotykami w szkole. Po zakończeniu prezentacji przedstawiono aspekty prawne odpowiedzialności nauczycieli w przypadkach ujawnienia środków odurzających i innych na terenie szkoły. Tego typu spotkania prewencyjno-informacyjne planowane są i w niedalekiej przyszłości.

Data dodania: 2019-03-20 18:37:49
Data edycji: 2019-03-24 18:33:26