Szkolna dyskoteka karnawałowa dla klas młodszych i starszych /zdjęcia/

Nasi uczniowie z klas starszych, jak i młodszych po zakończeniu nauki w I semestrze zasłużyli na dobrą rozrywkę pod postacią ,,Dyskoteki Karnawałowej'', która odbyła się w czwartek 18 stycznia na sali gimnastycznej. Po przygotowaniu sali gimnastycznej, która zamieniła się w uroczą salę balową, przyozdobioną balonami i mieniącą się kolorowymi światłami, uczniowie zaczęli zabawę. Wielu z uczniów postawiło na inspirujące karnawałowe przebrania. Wypada nadmienić, że w przygotowaniu karnawałowych dekoracji uczestniczyli uczniowie SU, wraz z rodzicami ze szkolnej RadyRodziców, którzy też zadbali o oprawę muzyczną. Dla zgłodniałych i spragnionych było odpowiednie stoisko. Oj działo się tego dnia i późnego popołudnia.

Warto zaznaczyć, że z obu dyskotek Rada Rodziców pozyskała 1901 zł. Kwota ta zasili budżet Rady Rodziców.

link - https://82-200.pl/8106,Karnawalowa-dyskoteka-w-SP-9.html

Data dodania: 2024-01-18 20:34:31