Szkolny Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada – ale u nas już dzisiaj - swoje święto obchodzi najmilsza zabawka na świecie, najlepszy przyjaciel dzieci, czyli – Pluszowy Miś. Miś jest symbolem empatii, serdeczności, życzliwości, które towarzysząc nam wszystkim sprawia, że jesteśmy w lepszym humorze. W piątek, wszyscy chętni uczniowie, także ci młodsi jak i starsi, mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, (dużego czy małego ) zarówno misia, jak i wieloryba, kaczuszkę, smoka i i inne prztulanki, który umilały im czas spędzony w naszej ,,dziewiątce’’. Dodatkową atrakcją zorganizowaną przez szkolny Samorząd Uczniowski, i wolontariat była możliwość skosztowania chlebka z miodkiem od ,,Kubusia Puchatka’’ a także możliwość wykonania zdjęcia z misiem, które z pewnością będzie fajną pamiątką.

Data dodania: 2023-11-24 10:18:22
Data edycji: 2023-11-25 16:19:19