Szkolny - Dzień życzliwości

W dniu 21 listopada (sobota) już po raz kolejny, tym razem ( głównie ) zdalnie nasi uczniowie obchodzili ,,Światowy Dzień Życzliwości’’, aby podkreślić jak ważna jest dla każdego z nas potrzeba szacunku, serdeczności, radości, uśmiechu oraz mówienie sobie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym osobom. Tym razem uczniowie ( z klas 0 – VIII i Samorządu Szkolnego ) we własnych domach przygotowali się do tego niecodziennego dnia bardzo solidnie. Podczas zdalnych lekcji, uczniowie z wychowawcami i nauczycielami innych przedmiotów rozmawiali i wymieniali poglądy na temat życzliwości i tolerancji. Wszyscy następnie wykonywali rymowanki, układali wierszyki czy tworzyli ,,żółtawe’’ malunki, wyklejanki czy rysunki. Podczas prac częstokroć było i ,,żółto’’ i radośnie. Dziękujemy całej społeczności szkolnej, w tym przede wszystkim rodzicom dzieci za zaangażowanie, pomoc i wspólnie spędzony dzień. Pamiętajmy, że pozytywna ,,żółta energia’’, którą wypuściliśmy w świat, wróci do nas niebawem ze zdwojoną dobrą mocą. Koordynatorem działań jest Pani Ewa Lemańczyk.

Data dodania: 2020-11-21 10:37:35
Data edycji: 2020-11-22 11:48:04