Szkolny Koncert Artystów

Tradycją naszej szkoły jest styczniowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych szkolnych talentów. Na scenie wystąpiło 25 uczniów, którzy śpiewali i grali na różnych instrumentach, takich jak: saksofon, klarnet, trąbka, pianino, skrzypce, flet, ksylofon, czy wiolonczela. Na widowni zasiedli rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście naszych wykonawców. Wybrzmiało wiele pięknych kolęd i pastorałek w przeróżnych aranżacjach. Koncert otworzyła utworzona z naszych uczniów orkiestra szkolna. Wykonała ona kolędę ,,Gdy się Chrystus rodzi", którą opracował i dyrygował podczas występu Łukasz Rosiak, nasz nauczyciel. Całość została zwieńczona słowami pani wicedyrektor Bożeny Wereszczyńskiej. Nad sprzętem czuwał pan Andrzej Pokora. Konferansjerkę poprowadził i całość zorganizował pan Łukasz Rosiak. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów za piękną ucztę muzyczną.

link - https://82-200.pl/8068,Dziewiatkowy-Koncert-Malych-Artystow.html

Data dodania: 2024-01-05 19:51:48