Szkolny konkurs - Mój Talent

Dnia 21.03.2018 w naszej szkole odbył się konkurs "Mój Talent". Chętni uczniowie z klas IV - VII zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, plastyczne, taneczne bądź inne przed całą ,,dziewiątkową’’ społecznością. Występy oceniała szanowna Komisja w składzie której zasiedli nauczyciele: Elżbieta Szymankiewicz, Jolanta Rodziewicz oraz Paweł Guzow – dyrektor szkoły. Nad całością logistyczną i muzyczną czuwała pani Ewa Lemańczyk - opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz pan Łukasz Rosiak. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów i popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnej formy spędzania wolnego czasu w pierwszy, kalendarzowy ,,Dzień Wiosny’’. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje kilka minut sławy. Częstokroć mimo tremy, wszyscy uczestnicy spisali się znakomicie wykazując przed liczną widownią nieprzeciętny talent. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary, inni uczestnicy dyplomy wyróżnienia. W tym roku I miejsce przypadło duetowi Julii Tetkowskiej i Agacie Bugdal za niesamowite wykonanie układu tanecznego, drugą lokatę zajęła Nikola Szymczak za wokalne wykonanie utworu Katie Perry ,,Channed To The Rhytm’’, zaś na najniższym stopniu podium ulokowała się Aleksandra Rybak za szkic plastyczny. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w szkolnym konkursie.

Data dodania: 2018-03-21 14:40:50
Data edycji: 2018-03-22 15:27:17