Szkolny konkurs pieśni patriotycznej i apel klas I-III

9 listopada 2022 r. w przeddzień Święta Niepodległości (11 listopada 1918 ) w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej zorganizowany przez p. Łukasza Rosiaka, nauczyciela muzyki.

Tego dnia uczniowie z klas IV – VIII przygotowali wybrane przez siebie Pieśni Patriotyczne. Wszystkie występy były bardzo uroczyste, wszyscy też nosili patriotyczne symbole – czy to kotylion, kokardę czy flagę biało- czerwoną.

Każda klasa zaprezentowała utwory przed komisją konkursową ( p. Grażyna Leśniewska-Długokęcka, p.Andrzej Pokora i p. dyrektor Bożena Wereszczyńska), która oceniła ich przygotowanie pod względem wizualnym, doboru piosenki i wykonania. Nasi klasowi uczestnicy wykazali się właściwą znajomością repertuaru i talentem muzycznym. Wyróżnione zostały następujące klasy: I m. kl.6a, II m. kl. 4a, III m. kl. 8c i 7a. Tego dnia odbył się również apel patriotyczny klas I-III przygotowany przez p. Magdę Pawłowską i p. J. Szczerbińską.

Wszystkim wykonawcom, a szczególnie wyróżnionym klasom jeszcze raz gratulujemy!

Data dodania: 2022-11-09 12:23:58
Data edycji: 2022-11-09 17:11:10