Sztafetowe Biegi Przełajowe - nasze sukcesy :)

04.10.2022 we wtorekw Parku Miejskim na ,,polanie'' odbyły się organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych i Mistrzostwa Miasta Malborka. Nasza szkoła startowała we wszystkich kategoriach wiekowych tj. Igrzyska Dzieci (rocznik 2010 i młodsi) i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2008 i 2009 ) . Sztafeta ,,Dziewcząt młodszych'' w składzie I.Kratewicz, L.Hoffmann, A.Niewęgłowska, R.Majserek, M.Krawczyk, E.Saniewska , Z.Piątek - zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Malborka. Sztafeta chłopców z rocznika 2010 i młodszych w składzie : M.Gajek, F.Żuk, W.Urban, I.Wierciński, K.Niedlich, M.Itsenko, M.Swiątkowski, J.Kajdaszuk, J.Kruczkowski, I,Zaborowski - zajęła trzecie miejsce pośród malborskich szkół . W kategorii sztafet uczniów z rocznika 2008-2009 sztafeta dziewcząt z naszej szkoły w składzie A,Kownacka, A,Klinkosz, W.Szczepańska, O.Tetkowska, K.Siedlanowska, P.Koźbiał - zdobyła trzecie miejsce zarówno w Mistrzostwach Malborka oraz w Mistrzostwach Powiatu Malborskiego , sztafeta chłopców starszych nie pozostała obojętna na wcześniejsze sukcesy kolegów i koleżanek i po zaciętej walce na trasie biegowej zdobyła - trzecie miejsce w Mistrzostwach Malborka - A.Szamotuło, Sz.Pawlęga S.Jakubowski, D.Koszołko, P.Januchta, K.Łaski, A.Bartczak, D.Yarchuk, K.Czubek . Trasa biegowa wyznaczona na polanie w parku miejskim po obfitych opadach deszczu była bardzo wymagająca , bieg utrudniało błoto, liczne kałuże tym bardziej doceniamy sukcesy naszych uczniów.

Nasi wspaniali sportowcy w tym semestrze nowego roku szkolnego bardzo dobrze się spisali! Opiekunem uczniów byli: p. Grzegorz Esz. Gratulacje dla całej ekipy!

Link:

Data dodania: 2022-10-05 11:00:22