Opcje widoku
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

To był ostatni bal ósmoklasistów .../ jeszcze raz dodatkowe zdjęcia /

W miniony piątek odbył się w malborskiej restauracji ,,Cristal’’ bal uczniów klas ósmych z naszej szkoły. Bal w symboliczny i uroczysty sposób zwieńczył naukę w ósmoklasistów ,,dziewiątce’’. Uroczystość rozpoczęła się od narodowego tańca ,,Polonez’’, wykonanego z gracją przez uczniów. Dla nauczycieli – uczniowie przygotowali, rymowany wierszyk ukazujący z przymrużeniem oka, każdego ,,belfra’’ z ,,dziewiątki’’. Nasi uczniowie ubrani: dziewczęta w piękne suknie, a chłopcy w eleganckie garnitury budzili dumę obserwatorów, rodziców i nauczycieli. Tego popołudnia do późnej nocy królowała taneczna muzyka, przy której uczniowie z zadowoleniem spędzali czas, no i atmosfera była nieco luźniejsza niż na lekcjach ;) Było to wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników i organizujących bal – Rodziców.

Liczymy, że wspomnienia z tych lat spędzonych w ,,dziewiątce’’ i z samego balu pozostaną z Wami zawsze :)

Link - zdj.

Data dodania: 2024-06-15 18:53:10