Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

Trzymaj Formę !

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!" organizowany jest przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców. Współrealizatorami Programu są: Fundacja Żywność, Aktywność Fizyczna i Zdrowie oraz Państwowe Wojewódzkie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne z terenu całej Polski. Patronami Programu są: Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie, Federacja Konsumentów oraz Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością. Program objęty jest honorowymi patronatami: Minister Zdrowia, Ministra Edukacji i Nauki, Ministra Sportu i Turystyki oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Od wielu lat nasza szkoła uczestniczy w programie "Trzymaj formę". Zakończyliśmy kolejny rok szkolny, w którym nasi uczniowie zdobywali wiedzę i umiejętności związane z profilaktyką chorób, uczyli się jak dbać o swoje zdrowie, sprawność fizyczną, zdrowo się odżywiać oraz jak udzielać pierwszej pomocy. Jako potwierdzenie uczestnictwa otrzymaliśmy certyfikat. Koordynatorem programu w naszej szkole była pani Ewa Lemańczyk.

Data dodania: 2024-06-20 07:29:11
Data edycji: 2024-06-20 08:44:04