Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” - mamy miejsca na podium

W dniu 28 marca w sali głównej UM odbył się etap miejski Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP) dla uczniów szkół podstawowych. W turnieju brali udział nasi reprezentanci, którzy zajęli wysokie lokaty na podium. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w trzech następujących kategoriach wiekowych:

• klasy I-IV szkół podstawowych,
  •  klasy V-VIII szkół podstawowych.

Nasza drużyna - Julia Borzechowska, zajęła II miejsce, miejsce III - Rafael Szpejewski. To uczniowie w kategorii klas I-IV. W kategorii klas starszych - Miejsce II zajął - Michał Matuszak oraz Antoni Radtke, a miejsce III - Lena Gut. Serdeczne gratulacje!

Uczniowie ci, awansowali do eliminacji na szczeblu powiatowym. trzymamy kciuki :)

Link i zdj.-

Data dodania: 2024-04-03 14:47:13