Uczennice Iga i Nikola w Wojewódzkim Finale Czytelniczym!

22 marca br. odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?’’ . W etapie powiatowym wzięły udział dwie uczennice z naszej szkoły – Nikola Pietranis i Iga Kratewicz, które z powodzeniem przebrnęły etap pierwszy konkursu ze znajomości treści V części „Zapomniana księga. Demon”. Po sprawdzeniu prac konkursowych - otwartego testu wiedzy składającego się z szczegółowych 25 pytań, obie czytelniczki uzyskały odpowiednią ilość punktów i nominację do finału wojewódzkiego. Opiekunem zespołu był p. Adam Liszewski. Teraz na obie czytelniczki czeka etap wojewódzki, którego V finał odbędzie się Miastku w dniu 29 marca 2023 r.

Data dodania: 2023-03-22 20:11:50
Data edycji: 2023-03-22 20:16:37