Uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Polski w Rummikub w Sztumie

W piątek 18.10.19 w sztumskim Centrum Kultury odbywały się rozgrywki gry planszowej – RUMMIKUB. W mistrzostwach uczestniczyło 110 osób, uczniów szkół podstawowych, średnich oraz nauczyciele z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowali w tych rozgrywkach: Adrianna Kratewicz, Przemek Myszkier i opiekun zespołu, p.Basia Grzymała w kategorii nauczyciele. Wszyscy uczniowie nie tylko walczyli o medale indywidualne, ale tworząc zespół szkolny grali o nagrody dla szkoły. Nie dostaliśmy się do finału, ale już dziś rozpoczynamy przygotowania do przyszłorocznych rozgrywek. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy w naszej szkole pod opieką p. Basi Grzymały.

Data dodania: 2019-10-28 09:34:27
Data edycji: 2019-10-28 09:35:33