UCZNIOWIE NAUCZYCIELOM - NAUCZYCIELE UCZNIOM

Dzisiaj okazja była wyjątkowa, nasza szkoła na Dzień Nauczyciela była gotowa. Uczniowie z zespołu teatralnego „Kaziki”, w nowym składzie, pod kierunkiem pani Moniki Pozorskiej, debiutowali na szkolnej scenie. Przedstawili humorystyczną inscenizację, którą udowodnili, że „życie nauczyciela to nie bajka”. Kiedy przemówiła pani Bożena Wereszczyńska, wicedyrektor naszej szkoły, zrobiło się nieco poważniej. Były to życzenia od samego Pana Burmistrza Malborka i naszego Pana Dyrektora dla wszystkich nauczycieli. Naszą uroczystość uświetniły dziewczynki, które zagrały na klarnecie przepiękne utwory. Miłym zaskoczeniem był prezent przygotowany przez nauczycieli „Dziewiątki” dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Grono pedagogiczne zaprezentowało swoje umiejętności w mini-etiudzie teatralnej „Na straganie”. Śmiechu było co nie miara. Wszystkim bardzo się podobało. Nie byłoby takiej uroczystości bez „Kazików”: Emilia Bęben, Maja Lange, Hanna Zwierz, Lena Filcek, Amelia Wolak, Julia Borzechowska, Julia Matuszak, Jan Krysik, Antoni Kowalski. Gra na klarnecie: Marysia Giza, Antonina Szydłowska. Nauczyciele – aktorzy: Katarzyna Ossowska, Mirosław Cieślik, Andrzej Pokora, Katarzyna Mattern, Jolanta Rodziewicz, Anna Jagodzińska, Monika Pozorska, Grzegorz Esz, Barbara Grzymała, Bożena Chmielnicka, Monika Tyborska, Aleksandra Witkowska, Grażyna Szymula, Katarzyna Giza. Dziękujemy za nieocenioną pomoc pani Agnieszce Horczak, która czuwała nad Kazikami, by mieli najładniejsze stroje, makijaże i rekwizyty.

link https://malbork.naszemiasto.pl/w-sp-9-w-malborku-uczniowie-wystapili-dla-nauczycieli-a/ar/c5-9486977

Data dodania: 2023-10-13 13:11:35
Data edycji: 2023-10-14 19:29:35