Uczniowie odbierali szkolne komplety podręczników

W dniu 2 września b.r. uczniowie z klas IV-VIII wraz ze swoimi opiekunami, mieli możliwość odbierania kompletu podręczników i materiałów ćwiczeniowych. Odbiór odbywał się od godziny 8:00 do południa. Podręczniki zostały w sierpniu zewidencjonowane w bibliotece i przygotowane w pakietach w sali szkolnej stołówki, która jest znacznie większa od pomieszczenia czytelni. Nasi uczniowie odbiór szkolnych podręczników kwitowali własnoręcznym podpisem. Wszyscy obiecali solennie, że będą o nie właściwie dbać i uczyć się rzetelnie, tak by w czerwcu 2023 r. powróciły one nienaruszone z powrotem do biblioteki.

Data dodania: 2022-09-02 18:45:17
Data edycji: 2022-09-02 18:47:42