Uroczyste pasowanie ,,pierwszaków'' na holu szkoły

Dnia 20 października 2022 r. odbyła się w ,,dziewiąte'' uroczystość pasowania na ucznia. Jest to ten szczególny dzień, który na długo pozostaje w pamięci każdego ucznia. W tym dniu uczniowie klasy 1 a i 1 b [ wych. Marta Milewska-Sikora, Mariola Szesza ] oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. Najważniejszą częścią popołudniowej uroczystości, na którą wszyscy zebrani na holu czekali, było ślubowanie oraz pasowanie wielkim niebieskim piórem przez Dyrektora Szkoły - Pawła Guzow. Pierwszaczki głośno przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami, każdy też otrzymał pamiątkowy dyplom i podarunek. Później już wszyscy udali się do swoich klas na słodki poczęstunek. Najmłodszym uczniom życzymy wielu sukcesów w nauce :)

Link:

Data dodania: 2022-10-23 12:35:40