Uroczyste pożegnanie uczniów klas VIII

Uroczyste pożegnanie uczniów  klas VIII

Uroczyste pożegnanie uczniów klas VIII odbyło się 23 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 na holu głównym szkoły. Gala rozpoczęła się się od pożegnania naszych absolwentów w formie montażu słowno – muzycznego, na który składały się podziękowania od konferansjerek dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły. Po tej części nastąpił ceremoniał uroczystego przekazania i zaprzysiężenia nowego pocztu sztandarowego szkoły. Ponim zaś, nastał najważniejszy moment dla ósmoklasistów – uroczyste rozdanie nagród wyróżniającym się uczniom przez dyrektora szkoły.  Nie zabrakło też ,,Kazików'' i pokazu zdjęć klasowych. Po części oficjalnej nasi absolwenci udali się do swoich klas.

Kolejny rocznik ósmoklasistów żegna się z ,,dziewiatką’’. Mamy nadzieję, że każdy z uczniów będzie wspominał dobrze naszą szkołę. Życzymy sukcesów w dalszej edukacji w szkole ponadpodstawowej.

Data dodania: 2022-06-23 20:55:52
Data edycji: 2022-06-24 14:33:57