Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w ,,dziewiątce''

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w ,,dziewiątce’’ odbyło się w piątek 25 czerwca i ze względów obostrzeń pandemicznych miało ograniczoną formę. Trwająca nadal pandemia koronawirusa nie pozwoliła na spotkanie się jednocześnie wszystkich uczniów – był podział na różne godziny. Tradycyjnie jednak odbyło się ono na boisku szkolnym. Tradycyjnie  również o 9:00 rozpoczął się uroczysty apel, poprzedzony odśpiewaniem hymnu państwowego i wystąpieniem pocztu sztandarowego. Tutaj także, nastąpił odbiór świadectw, wyróżnień, nagród książkowych, tarcz rycerza, które wręczał uczniom dyrektor szkoły. Tego dnia najrzewniej żegnali się absolwenci klas ósmych. Dyrektor Paweł Guzow w swoim wystąpieniu podziękował tegorocznym absolwentom za sumienną naukę, podziękował również rodzicom, bez których odniesienie sukcesu uczniów nie byłoby możliwe. Warto nadmienić, że w nowym roku szkolnym uczniowie otrzymają breloki z czipem, otwierające drzwi do szkoły. Planowane jest również doposażenie szkolnej kuchni.

Ps. Inne zdjęcia są tutaj: https://malbork.naszemiasto.pl/malbork-zakonczenie-roku-szkolnego-202021-w-sp-1-i-sp-9/ar/c5-8341248

Życzymy wszystkim udanych, beztroskich, zdrowych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2021/2022.

Data dodania: 2021-06-25 15:16:04
Data edycji: 2021-06-25 20:38:18