Uroczyste zakończenie roku szkolnego w ,,dziewiątce''

W piątek, 22 czerwca o godzinie 9:00 na boisku wielofunkcyjnym w Szkole Podstawowej Nr 9 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystości zakończenia roku szkolnego udział wzięli uczniowie, rodzice, opiekunowie uczniów, nauczyciele oraz goście. Uczniowie klas ze wszystkich roczników, którzy w tym roku szkolnym odnieśli największe sukcesy w nauce, konkursach przedmiotowych i sportowych przyjęli gratulacje od dyrektora ,,dziewiątki’’ oraz dyplomy i nagrody książkowe ( w tym od Rady Rodziców ). Uczniów, którzy otrzymali wyróżnienia z klas IV – VII było 66, natomiast odznaczonych ,,tarczą rycerską’’ z klas I – III było 82. Paweł Guzow – dyrektor szkoły w swoim przemówieniu nawiązał między innymi do zmian w reformie oświaty, która objęła klasy siódme. W temacie zadań i wykonanych planów dyrektor przypomniał m.in. o zwycięskim wniosku w ramach NPRC na zakup książek do biblioteki w kwocie 15 tys. zł, dofinansowaniu z MPPL na projekt bieżni, i wyposażaniu wielu pracowni szkolnych. Na zakończenie uroczystości dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9 p. Paweł Guzow życzył naszym uczniom słonecznych, radosnych i pełnych wrażeń wakacji oraz równie radosnego powrotu do szkoły we wrześniu.

Data dodania: 2018-06-22 10:44:50
Data edycji: 2018-06-24 18:07:10