Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024

Ten tak długo wyczekiwany przez uczniów dzień – słoneczny piątek 21 czerwca, rozpoczął się od uroczystej akademii na boisku szkolnym ,,dziewiątki’’, punktualnie o godzinie 9:00. Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia pocztu sztandarowego i odśpiewania przez wszystkich uczestników akademii ,,Mazurka Dąbrowskiego’’. Ważnym momentem uroczystości było wystąpienie dyrektora szkoły pana Pawła Guzow, który serdecznie powitał zebranych i krótką przemową podsumował mijający rok szkolny. W dalszej części wydarzenia nastąpiło wręczanie nagród dla najlepszych uczniów za doskonałe wyniki w nauce i sukcesy osiągnięte w różnych konkursach międzyszkolnych oraz zawodach. Podziękowanie otrzymali także Rodzice uczniów zaangażowani na rzecz naszej szkoły. W szkole na marginesie uroczystości odbywała się też zbiórka na rzecz ,,REKSA’’. Po ceremonii oficjalnej, uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas, aby odebrać świadectwa oraz porozmawiać o wrażeniach i wakacyjnych planach. Później nauczyciele udali się na przedwakacyjną radę pedagogiczną.

Wszystkim naszym uczniom, a także absolwentom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, niezapomnianych letnich wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu. :)

Link ze zdj. https://malbork.naszemiasto.pl/zakonczenie-roku-szkolnego-w-malborku-tak-bylo-podczas/ar/c5-9735267

Data dodania: 2024-06-21 10:56:25
Data edycji: 2024-06-25 10:49:03