VI etap Wielkiego Maratonu Czytelniczego

W dniach 11-12.03.2024 odbył się VI etap Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów z klas IV-VII. Konkurs polega na  rozwiązaniu testu przez uczniów ze zróżnicowanym zestawem literatury, który czytali w ciągu trwania Maratonu. Tym razem grupa ,,młodsza’’ zmagała się z testem dotyczącym książki pt. ,,Maciejka Gwiazd’’, a starsza grupa czytelnicza zmagała się z testem do książki pt. ,,Stan splątania’’. Zmagania nie były łatwe, pytania były podchwytliwe, niemniej wszystkim czytelnikom dziękujemy za koleżeńską rywalizację. Kolejnymi lekturami, z którą powinni zapoznać się uczestnicy WMC są – Skrzydlate książki i Spacerujący z książkami. Opiekunami obu grup są nauczyciele – p. Janina Łańko i p. Adam Liszewski.

Data dodania: 2024-03-14 11:16:51
Data edycji: 2024-03-14 11:22:49