Warsztaty edukacyjne w Parku Jerozolimskim klasy VII A

Dzisiaj w Parku Jerozolimskim odbyły się warsztaty edukacyjne w ramach projektu pn. "Malbork na "+" rewitalizacja historycznego śródmieścia Miasta Malborka." Nasi przedstawiciele szkolni, klasa VII A pod opieką p. Mirosława Cieślika i Grzegorza Esz - wykonali sporo nasadzeń drzew, krzewów, roślin okrywowych. Nad przebiegiem prac czuwał inspektor ds. utrzymania zieleni miejskiej i urządzeń komunalnych z Urzędu Miasta Malborka.

Po zakończeniu akcji nasza młodzież otrzymała ciepłą strawę i ciasto. Projekt ten został dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego Elastyczność.

link https://82-200.pl/7958,Kolejne-warsztaty-edukacyjne-w-Parku-Jerozolimskim.html

Data dodania: 2023-11-27 16:48:01
Data edycji: 2023-11-29 08:13:14